Próbne egzaminy ósmoklasisty już dostępne na dyktanda.pl

Próbne egzaminy ósmoklasisty już dostępne na dyktanda.pl - zapraszamy uczniów ósmej klasy do ich rozwiązania!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych próbnych egzaminach, które odzwierciedlają standardy egzaminacyjne i zostały przygotowane przez doświadczonych egzaminatorów.

Przygotowaliśmy dla Was aż 34 arkusze - 18 z języka polskiego i 16 z matematyki - w ramach próbnych egzaminów ósmoklasisty. To szansa, by zidentyfikować swoje mocne i słabe strony, a w konsekwencji przygotować się jak najlepiej do egzaminu końcowego.

Egzamin próbny ósmoklasisty składać się będzie z pytań o różnej formie, włączając pytania otwarte i zamknięte, aby sprawdzić wiedzę uczniów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://www.dyktanda.pl/egzamin-osmoklasisty/ w celu uzyskania dodatkowych informacji

Próby egzaminu ósmoklasisty to świetna okazja, aby przetestować swoją wiedzę i umiejętności przed oficjalnym egzaminem.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Dyktanda.pl i Mathematics.live