Powiatowy Konkurs Ekologiczny

17 KWIETNIA 2023 ODBYŁ SIĘ  POWIATOWY FINAŁ KONKURSU EKOLOGICZNEGO, POD HASŁEM: „EKOLOGIA I OCHRONA ŚRODOWISKA W MAŁOPOLSKICH PARKACH NARODOWYCH JEST NAM BLISKA”.

Honorowy patronat nad konkursem objął Poseł na Sejm RP Edward Siarka Sekretarz Stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Leśnictwa i Łowiectwa w Ministerstwie Klimatu i Środowiska. Celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych wśród uczniów, nauka pożytecznego działania na rzecz ochrony środowiska oraz odczuwanie osobistej motywacji do ochrony przyrody. Do ekologicznej rywalizacji stanęło 32 uczniów z powiatu nowotarskiego wyłonionych wcześniej w eliminacjach szkolnych. Milena Kowalska Z naszej szkoły zajęła 6 miejsce. Gratulujemy Milenie i życzymy dalszych sukcesów.