Zakończenie Międzynarodowego Projektu

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego wzięły udział w III edycji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Kreatywne Prace Plastyczne".

Od września do maja wykonywały prace plastyczne różnymi technikami ( rysunkowe, malarskie, graficzne, papierowe i mieszane), które można było podziwiać na korytarzu I piętra w naszej szkole. Udział w projekcie miał na celu rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci, wspieranie ich rozwoju a w szczególności motoryki małej, koordynacji wzrokowo-ruchowej, integracji sensorycznej, spostrzegania, pamięci i uwagi. Dzieci tworzyły prace inspirowane przyrodą, naturą i najbliższym otoczeniem. Kształtowały postawy proekologiczne poprzez stosowanie recyklingu plastycznego. Dzieci świetnie się bawiły rozwijając również swoją samodzielność, poczucie sprawczości i wiary we własne możliwości. W nagrodę na zakończenia projektu otrzymały certyfikat.