XI Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii"

Końcem września nasi uczniowie już po raz trzeci wzięli udział w kolejnej- XI edycji Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego
Po polsku o historii.

Koordynatorką wydarzenia była pani Joanna Luberda a prace konkursowe oceniała również pani Katarzyna Kowalczyk. Konkurs przeprowadzany został dla chętnych uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: klasy: IV-VI, a także VII-VIII.
Po wstępnej weryfikacji dyktand do następnego etapu konkursu zakwalifikowali się z kl. V: Antoni Klimas i Joanna Wajda, natomiast z kl. VIII- Klaudia Gacek.

Serdecznie gratulujemy i czekamy na oficjalną listę uczniów, którzy wezmą udział w drugim etapie.

Dziękujemy za udział pozostałym uczniom, którzy dzielnie walczyli z trudnościami językowymi. Za każdym razem radzicie sobie coraz lepiej, dlatego już dzisiaj zapraszamy do wspólnej zabawy za rok!

Opracowała:

Joanna Luberda