Projekt reklam klasy IV-Bezpieczni w sieci

Dziesiątego listopada uczniowie klasy czwartej omawiali na lekcji języka polskiego temat dotyczący bezpieczeństwa podczas korzystania z internetu, który idealnie wpisuję się także w realizację Programu Wychowawczo-Profilaktycznego.

pt.jpg (753×423)

W tym celu analizowali wspólnie z panią Joanną  Luberdą reklamy. Miały one na celu ukazać możliwe zafałszowanie rzeczywistości w wirtualnym świecie i uzmysłowić uczniom czyhające na nich niebezpieczeństwa. Podsumowaniem lekcji był projekt reklamy, wykonany przez każdego ucznia indywidualnie. Dokumentacja fotograficzna została wykonana sprzętem zakupionym   w ramach projektu Laboratorium przyszłości.

Dzieci wykazały się nie lada kreatywnością, zobaczcie sami.

Poniżej prezentujemy również przykładowe rady dotyczące tego  jak bezpiecznie korzystać z internetu

Opracowała: Joanna Luberda